Promujemy rozproszoną energetykę

Uzyskaj roczny zerowy bilans energetyczny

To jest możliwe do uzyskania dzięki pompie ciepła oraz instalacji fotowoltaicznej

Przy 85% bezzwrotnej dotacji z Funduszy Unijnych zwrot z inwestycji osiągamy już po 3 maksymalnie po 5 latach

Witamy,
Na naszej stronie dowiedzą się Państwo:

  1. Jak uzyskać roczny zerowy bilans energetyczny własnego budynku
  2. Jak uzyskać niezależność energetyczną
  3. Jak wybudować budynek dla własnej firmy przy wsparciu 85% z Funduszy Unijnych

Przedstawiamy
Jak uzyskać dofinansowanie 85% na:

  1. Instalacje fotowoltaiczne
  2. Pompy ciepła w technologii powietrze-woda
  3. Pompy ciepła gruntowe
  4. Wentylację mechaniczna wraz z rekuperacją
  5. Poprawę efektywności energetycznej budynków

Jak uzyskać dofinansowanie 40% na:

  1. Przydomową oczyszczalnie ścieków
  2. Poprawę efektywności energetycznej budynku dla klientów indywidualnych

Zakres działań fundacji

Tworzymy:

  1. Studia wykonalności
  2. Audyty poprawy efektywności energetycznej
  3. Audyty energetyczne
  4. Programy funkcjonalno-użytkowe
  5. Programy parasolowe na nowe ekologiczne źródła ciepła i/lub na odnawialne źródła energii

Dbamy o wnioski naszych inwestorów od momentu złożenia aż po uzyskanie dofinansowania i rozliczenie projektu.

Działamy na terenie całej Polski.
Jesteśmy do państwa usług tam gdzie są dofinansowania 85%.


Mapa Polski

mazowieckie lodzkie lubelskie swietokrzyskie podkarpackie malopolskie slaskie opolskie dolnoslaskie lubuskie zachodniopomorskie pomorskie warminsko-mazurskie podlaskie kujawsko-pomorskie wielkopolskie

Nasz zespół:

Dokumentacja
Żaneta Sierny – wolontariat 696 579 337 zaneta.sierny@fundacjadaroze.pl
Irena Chomicka irena.chomicka@fundacjadaroze.pl

Dział HR
Dariusz Skrobisz info@fundacjadaroze.pl

Dział handlowy
Dariusz Skrobisz info@fundacjadaroze.pl
Łukasz Budziński lukasz.budzinski@fundacjadaroze.pl

Dział Back Office
Piotr Woźniak piotr.wozniak@fundacjadaroze.pl
Marcin Sroka marcin.sroka@fundacjadaroze.pl
Agnieszka Ryczek agnieszka.ryczek@fundacjadaroze.pl
Piotr Wawrowski piotr.wawrowski@fundacjadaroze.pl

Dział mailingu
Piotr Konieczyński piotr.konieczynski@fundacjadaroze.pl
Kamila Maluszycka kamila.maluszycka@fundacjadaroze.pl

Dział Strona Dar Oze
Aleksandra Kim aleksandra.kim@fundacjadaroze.pl
Adrian Ślubowski adrian.slubowski@fundacjadaroze.pl
Krystian Pawlak krystian.pawlak@fundacjadaroze.pl